cilt bakımıCildin temizlenmesini, fonksiyonlarının uyarılmasını, daha sağlıklı ve güzel olmasını sağlayan cilt bakımının bir diş temizliği gibi benimsenmesi ve disiplinli olarak uygulanması gerekmektedir. Çünkü, cildimiz dış ortamda UV ışınları, kimyasal, fiziksel, biyolojik etkenler, makyaj, sigara dumanı gibi zararlı faktörlerden yoğun bir şekilde etkilenir. Vücudumuzu koruyan bu organımızın dış etkenlere karşı korunması gerekir.

Ciltte görünen bir sorun olmaması, görünüm olarak güzel bir formda olması; o cildin sağlıklı ve güzel olduğu anlamına gelmez ve bunun yaşam boyu aynı şekilde kalmayacağı akılda tutulmalıdır.Ciltte görünen bir sorun olmaması, görünüm olarak güzel bir formda olması; o cildin sağlıklı ve güzel olduğu anlamına gelmez ve bunun yaşam boyu aynı şekilde kalmayacağı akılda tutulmalıdır.Cilt bakımı sadece cilt problemi olan kişilerin, makyaj yapanların veya kırışıklıkları başlayan kişilerin yapması gereken bir uygulama değildir. Cilt bakımı cilt sağlığı ve güzelliği için herkesin yapması gereken bir disiplin, geleceğe yönelik bir yatırımdır.

Tavsiyemiz ev bakımlarınızın yanı sıra ayda bir klinik bakımı yaptırmanızdır.

Yüz ve boyun yenileme:

Önce vakum uygulanarak kan dolaşımı ve lenfatik dolaşım uyarılır. Arkasından antioksidan vitaminler ve mineraller mezoterapik olarak zerk edilerek yüzdeki solgunluk, cansız görünüm ve yorgunluk ifadesi ortadan kaldırılır. Daha canlı, parlak ve esnek bir cilt oluşur.